Charita Horažďovice

Pracovník v terénních sociálních službách - pečovatel/ka

domácnosti klientů Plný úvazek 1. 4. 2024 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Šárka Čáňová Mgr. Šárka Čáňová

ředitelka
Tel.: 376 511 867 E-mail: reditel@horazdovice.charita.cz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem, umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod atd.
  • spolupráce se zdravotními sestrami domácí zdravotní péče a sociálním pracovníkem
  • komunikace s blízkými uživatelů služby

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní organizace s dlouholetou tradicí, solidní jednání
  • pracovní smlouvu na 1 úvazek na dobu určitou (do 31.12.2024) s možností prodloužení
  • smysluplnou práci v příjemném kolektivu
  • možnost seberealizace
  • možnost podílet se na rozvoji organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • možnost absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách až během pracovního poměru
  • služební telefon; možnost výhodného mobilního telefonního tarifu (T-MOBILE) - i pro členy rodiny
  • podporu profesního růstu a dalšího vzdělávání - supervize, spolupráce s psychologem a další vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
  • předpokládaný nástup v dubnu 2024

POŽADUJEME:

  • dobrý zdravotní stav - fyzicky náročnější (donáška oběda do domácností, pomoc s hygienou, oblékáním, pohybem ve vnitřním prostoru)
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupin B a aktivní řízení osobních vozidel
  • ochotu učit se novým věcem, komunikativnost, pečlivost, vstřícnost
  • dobrou znalost Horažďovic a okolních obcí podmínkou
  • ochotu pracovat v organizaci s křesťanskými principy (Etický kodex Charity), loajalita k zaměstnavateli
  • schopnost řádně vést evidence o službě
  • časovou flexibilitu (dopolední / odpolední služby / víkendy)

VÝHODOU BUDE:

  • ukončený kurz pracovníka v sociálních službách
  • zkušenosti v sociálních službách nebo z laického pečování
  • praktikování víry

OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY:

  • lidskost, pečlivost a zodpovědnost
  • vlastní aktivita, komunikativnost, samostatnost, rozhodnost, schopnost individuální i týmové práce
  • odolnost vůči fyzické i psychické zátěži
  • pozitivní naladění, ochotu a zájem o dění v organizaci

V případě zájmu, prosím, kontaktujte ředitelku Charity Horažďovice Šárku Čáňovou na tel. 733 755 945 nebo svůj životopis zašlete na e-mail: info@horazdovice.charita.cz

Těšíme se na Vás!