Vzdělávání zaměstnanců - 8.11.2014

Vzdělávání zaměstnanců - 8.11.2014

Díky projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců mohou naši pracovníci rozšířit své znalosti.

Workshopu - Prevence a bolest pohybového aparátu spojeného s ADL (aktivity všedního dne) aktivitami klientů I. se zúčastnili všichni pracovníci v přímé péči - pečovatelky a sestry domácí ošetřovatelské péče z našeho týmu. Kurz proběhl v sobotu 8.11.2014 v našem sídle prostřednictvím Školy zad Marie Zemánkové. Kurz jistě opět zvýší kvalitu péče zejména o klienty naší pečovatelské a ošetřovatelské služby.  

Zvláštní význam pro náš tým má hlavně praktická část kurzu - naučili jsme se nácvik správného sedu, správného sezení v křesle včetně vstávání z křesla, správného sedu v autě a ostatních dopravních prostředcích. Nové informace získali také o pomůckách podporujících správný sed.

 

Kurz je spolufinancovaný z prostředků Evropského sociálního fondu (85%) a z prostředků státního rozpočtu České republiky (15%).

Související galerie

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

NÁŠ FACEBOOK

 
 

Více ZDE

pomoc pro problematické nehty

 
 

Pravidelná kondiční cvičení

Pravidelná cvičení:

PO, ST, PÁ – DPS Palackého 1061 (IV. patro) – od 9.00 hod.

ST – DPS Loretská 1069 (hala) – od 9.30 hod.

Přijďte mezi nás!

 
 
k zapůjčení

nabízíme k pronájmu

polohovací elektrické lůžko CASA MED II

včetně antidekubitní matrace

 

nájem: 10,- Kč/den

 

 

kontakt:730 551 603